درباره ما

درباره دکتر محمدمهدی رشیدی

به وب سایت من خوش آمدید، جایی که سلامت و تندرستی در مرکز توجه قرار دارند. من دکتر محمدمهدی رشیدی هستم، یک پزشک که برای ارائه مراقبت های بهداشتی با کیفیت اشتیاق قوی دارم. در اینجا کمی سفر و فلسفه خود را برایتان روایت می کنم.

تحصیل و سفر حرفه ای:

من تحصیل پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز کردم و مدرک دکترای پزشکی (MD) خود را در سال 1399 دریافت کردم. در طول سفر تحصیلی خود و پس از آن به پروژه های تحقیقاتی پزشکی متعددی پرداختم که منجر به چاپ بیش از 60 مقاله در مجلات علمی معتبر شد. هم چنین افتخار همکاری به عنوان ویراستار مهمان برای مجله PLOS ONE و داوری برای نشریات معتبر مانند مجله پوست زیبایی، مجله بین المللی سرطان، مجله اروپایی رادیولوژی، PLOS ONE، مرزها در بهداشت عمومی، و غیره را داشته ام.

طبابت:

از سال 1399، من به طور فعال به عنوان یک پزشک فعالیت می کنم، و مفتخرم که به عنوان پزشک مورد اعتماد دیجی کالا شناخته شوم. من دارای پروانه پزشکی برای اسلام شهر هستم که بر اساس تعهد به اصول اخلاق پزشکی صادر شده است. این مجوز نشان دهنده تعهد من به ارائه مراقبت های پزشکی درجه یک به جامعه است.

زمینه های تخصص:

سفر حرفه ای من به من این امکان را داده است که در حوزه های مختلف پزشکی از جمله پوست، پوست زیبایی، پزشکی داخلی، جراحی های سرپایی، اپیدمیولوژی، تحقیقات پزشکی و رادیولوژی مهارت پیدا کنم.

قدردانی ها و دستاوردها:

من افتخار کسب رتبه سوم کشوری در آزمون ورودی MPH در سال 1401 را داشتم. در سال 1399 جایزه خیام را به عنوان پژوهشگر برتر در سومین جشنواره ملی و اولین جشنواره بین المللی پایان نامه پژوهشی دریافت کردم. درسال های 1396-1398 در بخش های متعدد بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان اینترن (کارورز) برتر توسط اساتید مسئول شناخته شدم. کسب رتبه برتر در کنکور سراسری سال 1391 و کسب مدال کشوری در المپیاد علمی دانش آموزی در رشته شیمی در سال 1390 از دیگر افتخارات من است هم چنین از سال 1390 از حمایت های بنیاد ملی نخبگان بهره برده ام.

رویکردی جامع به مراقبت های بهداشتی:

رویکرد من به مراقبت های بهداشتی ریشه در تعهد به کارایی و مقرون به صرفه بودن دارد. پیشگیری در خط مقدم فلسفه پزشکی من قرار دارد، زیرا من قویاً معتقدم که پیشگیری از بیماری ها عملی تر و مقرون به صرفه تر است. هنگام درمان بیماری ها، تمرکز من بر ارائه مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا با هزینه های معقول، مطابق با اصل «سلامت برای همه» است.

سلامتی اهمیّت دارد:

من عمیقاً روی رفاه بیمارانم سرمایه گذاری می کنم. در تمرین خود، اغلب مشاهده کرده‌ام که ناراحتی جسمی می‌تواند با مسائل زمینه‌ای سلامت روان مرتبط باشد. در نتیجه، من نه تنها درمان بیماری های جسمی، بلکه سلامت کلی بیمارانم را در اولویت قرار می دهم.

مراقبت بیمار محور:

من درک می کنم که درمان بیماری می تواند اشکال مختلفی داشته باشد و باید متناسب با شرایط و ترجیحات منحصر به فرد هر بیمار باشد. هدف من تعامل با بیماران، پیروی از دستورالعمل‌های پزشکی و در عین حال برآوردن نیازهای فردی آن ها، برای اطمینان از درمان موفقیت‌آمیز بیماری‌ و هم چنین جلب رضایت آنها در طول مسیر بهبودی است.

وظیفه اجتماعی:

مشارکت در جامعه به قلب من نزدیک است. از خرداد 1402، من در یک روز از هفته در یکی از مراکز پزشکی در صورت مراجعه افراد نیازمند به ارائه مشاوره و ویزیت رایگان می پردازم. این یک راه کوچک از طرف من برای کمک به رفاه جامعه است.

فراتر از پزشکی:

خارج از حیطه پزشکی، من یک علاقه‌مند به موسیقی هستم که آرامش را در فناوری، تکنولوژی و مکانیک گاه به گاه می‌یابد. من یک دوچرخه سوار و شناگر هستم و تلاش می کنم تعادل سالمی بین علایق حرفه ای و شخصی خود حفظ کنم.

یک یادداشت شخصی:

ممنون از اینکه به وب من سر زدید و با من بیشتر آشنا شدید. من معتقدم که مراقبت های بهداشتی باید در دسترس، دلسوزانه و متناسب با هر فرد باشد. من مشتاقانه منتظر هستم تا در سفر به سوی سلامتی و تندرستی شریک شما باشم. به راحتی می توانید منابع موجود در این وب سایت را بررسی کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال یا نگرانی پزشکی در تماس با من و همکارانم درنگ نکنید.

با آرزوی سلامتی و شادکامی

دکتر محمدمهدی رشیدی